خدمات مکانیکی

الکترونیک خودرو مرسدس بنز را می توان به رباطی پیشرفته تشبیه کرد که از علم مکانیک و الکترونیک بهره می گیرد. از این رو، عیب یابی و تعمیرات آن نیاز به دستگاه های پیشرفته عیب یاب و نیرو های فنی متخصص در این زمینه را دارد. این مرکز، به کمک دانش فنی و ابزار آلات پیشرفته، توانمندی بسیار بالایی جهت رفع عیوب الکترونیکی و مکانیکی در اختیار دارد که می تواند کلیه این عیوب را ظرف کوتاه ترین مدت زمانی کشف و برطرف نماید.

خدمات شناسنامه خودرو

این مرکز خدماتی ارائه می کند که طی آن برای هر خودرو شناسنامه ای صادر می گردد. برای صدور این شناسنامه همواره وضعیت سلامت خودرو  مورد آزمایش قرار می گیرد و کلیه پارامترهای آزمایش شده به صورت گزارشی ساده و روان  و قابل فهم برای عموم گردآوری شده و به صورت فرمی به نام شناسنامه خودرو صادر می گردد. خدمات شناسنامه خودرو برای مالکان و یا خودرو سوارانی که همواره سلامت خودرو برای آنها در وجه اول اهمیت قرار دارد حائز اهمیت است.

کارشناسی خودرو

در زمان خرید و فروش خودرو همیشه نگرانی هایی برای خریدار و فروشنده وجود دارد. خریدار نگران کیفیت و امکانات لازم و قیمت مناسب خودروی خریداری شده اش است. همچنین اطمینان از واقعی بودن این امکانات و کیفیت برای خریدار مهم است. از طرفی فروشنده نگرانی به قیمت فروخته شدن وسیله خود را دارد. لذا این مرکز با کارشناسی خودرو به صورت دقیق و کاملا صادقانه، کلیه قسمت های خودرو را مورد آزمایش قرار داده و وضعیت سلامت خودرو را برای خریدار و فروشنده واضح می کند.